Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Width | 24mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 9619D |
| Dial Diameter | 44mm |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, LED display, Repeater, Luminous, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, swim, Week Display, Anti-magnetic |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 26cm |
| Case Material | Acrylic |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | SYNOKE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
| Watch digital male | Military watch |
| sports watch men | Watch digital |
| Man digital watch | stopwatch |
| synoke digital watch | digital watch for men |
| Digital Watches | Man sports watch |
| sports watch for men | Stopwatch sports |
| Watch men | wrist watches for men |
| waterproof watches | watches for |
| watches | watch for men |
| watch army | synoke watch |
| synoke | sport stopwatch |
Instock
There are no reviews yet.