Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | water proof, Luminous |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 193M |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Water Resistance Depth | 10Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Band Length | 20cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Fashion & Casual |
| Movement | Mechanical Hand Wind, Automatic Self-Wind |
| Brand Name | welly merck |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
| GMT | Yes |
Instock
There are no reviews yet.