Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.276 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Model Number | 96GC3TT401586 |
| Warning | / |
| Features | Battery Operated, Sounding |
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic |
| Brand Name | RtopR |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 7-12Y, 25-36m |
| Certification | none |
| Item Type | Toy Phones |
Instock
There are no reviews yet.