Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | Grilling, Steam Cooking, True Microwave |
| Capacity | 15-19L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
| Assembled Product Dimensions (L x W x H) | 17.60 x 12.70 x 9.60 Inches |
Instock
There are no reviews yet.