Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 4 cm |
| Case Thickness | 1mm |
| Band Width | 1mm |
| Band Material Type | Nylon |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | Watch |
| Dial Diameter | 1mm |
| Feature | Auto Date |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | None |
| Band Length | 1 |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | simple |
| Brand Name | ISHOWTIENDA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | None |
| reloj hombre | Montre Homme, Montre Homme |
| Clock | Ceasuri, Ceasuri |
| Men's Watch | hodinky |
| Hot | Saat |
| Support Drop Shipping | Relogio Masculino De Luxo, Relogio Masculino De Luxo |
| relogios masculino | watch for women free shiping, watch for women free shiping |
| reloj mujer | Fashion Causal Gift Watch, Fashion Causal Gift Watch |
| Quartz Wristwatch | Leather watchproduct, Leather watchproduct |
| Frosted | Belt Style |
| Women's personality watch | relogio masculino erkek kol saati, relogio masculino erkek kol saati |
| New Men Fashion Wristwatches Luxury | horloges mannen, horloges mannen |
| Bracelet Watches | Luxury Analog Quartz Watch, Luxury Analog Quartz Watch |
| women digital watches | relogios feminino montre femme, relogios feminino montre femme |
| montre luxe femme | dama, watch for women |
| wrist watches for women | watch for girls |
| Men Watch | relogios feminino |
| erkek kol saati | electronic watches |
| watch for men | Belt Style |
| Quartz | watch for girls |
Instock
There are no reviews yet.