Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Case Thickness | 18mm, 18mm |
| Band Width | 21mm, 21mm |
| Band Material Type | PU, PU |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | RESIN, resin |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Model Number | SKMEI 1384, SKMEI 1384 |
| Dial Diameter | 54mm, 54mm |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, Chronograph, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar, 5Bar |
| Clasp Type | Buckle, Buckle |
| Band Length | 25cm, 25cm |
| Case Material | Plastic, Plastic |
| Movement | Digital, Digital |
| Style | SPORT, SPORT |
| Brand Name | Skmei, Skmei |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | None, NONE |
| Item Type | Digital Wristwatches, Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.