Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gel Pen's Ink Feature | Normal |
| Gel Pen's Ink Type | Gel-Ink |
| Material | Plastic |
| Erasable Or Not | No |
| Writing Point | 0.5mm |
| Use | Office & School Pen |
| Model Number | LP0007 |
| Type | Gel Pen |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Lopet |
| type 1 | Non toxic fragrance pen core enhances writing mood |
| type 2 | 4 different styles and multiple writing experiences |
| type 3 | Rotate/Press Pen |
Instock
There are no reviews yet.