Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 12.2mm |
| Band Width | 34.5mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 2269 |
| Dial Diameter | 45.3mm |
| Feature | Luminous, Shock Resistant, Repeater, Chronograph, Complete Calendar, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24.5cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| function | countdown |
| battery code | cr2025 |
Instock
There are no reviews yet.