Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Polygonum multiflorum |
| Quantity | 1 |
| Model Number | Black Hair Shampoo |
| Hair Type | All |
| NET WT | 520ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | SI MI DA DANG |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
Instock
There are no reviews yet.