Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | PURC S-01103new |
| Hair Type | All |
| NET WT | 60g |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | PURC |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type: | Hair & Scalp Treatment |
| Funtion: | Make hair shiny and silky |
| Foaming Action: | Moisture repair hair shampoo |
| Suitable for: | Anti frizzy dry hair |
| Package: | Color box |
| Feature 1 : | Deep conditioning hair shampoo |
| Feature 2: | 100% PURE and Vegan handmade cold processed |
| Feature 3: | Cruelty-Free, Eco-Friendly, Vegan |
Instock
There are no reviews yet.