Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1 |
| Model Number | JXD23030703 |
| Hair Type | All |
| NET WT | 300ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | SI MI DA DANG |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
| Net content | 300mL |
| effect | Moisturize, protect color after dyeing, improve frizziness, smoothness, Reduced brass, Repair damaged hair |
Instock
There are no reviews yet.