Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 7 cm |
| Ingredient | Biotin, Argan oil, Keratin |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | Hair Growth Products |
| Hair Type | All |
| NET WT | 300ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | PURC |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
Instock
There are no reviews yet.