Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 20 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| Model Number | NR110 |
| Certificate | ISO, CIE, ASTM, DIN, JIS |
| Product name | color tester |
| Warranty | one year |
| Aperture | 4mm |
Instock
There are no reviews yet.