Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Built-in GPS | YES |
| Wi-fi | YES |
| MIL-STD-810G | YES |
| IP68/IP69K | No |
| Built in radiator | YES |
| Charging Power | other |
| Touch Screen | Yes |
| Other Features | Optical Stabilization, Game Phone, Photograph Phone, 5G Mobile Phone, Fast Charging Phone, Sports Phone |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Wi-Fi Transmission Standard | 802.11ax, 802.11ac, 802.11n 2.4GHz/5 GHz, 802.11n 2.4 GHz, 802.11b/g, 802.11a |
| Bluetooth Version | YSE |
| Memory Card Type | Not supported |
| Battery Capacity Range | 6000-7499mAh |
| Rear Camera Quantity | 3 |
| Wireless Charging | YES |
| NFC | YES |
| Biometrics Technology | Fingerprint Recognition, Face Recognition |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Front Camera Quantity | 1 |
| 3.5mm Headphone Port | No |
| Fast Charging | SuperCharge |
| Screen Type | Full Screen |
| Rear Camera Pixel | 200MP, ≈64MP |
| Front Camera Pixel | 32MP |
| Battery Capacity(mAh) | 6000 |
| Screen Material | AMOLED |
| CPU Model | MTK |
| Battery Type | Not Detachable |
| Display Resolution | 2800×1260 |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Language | English, Russian, german, FRENCH, Spanish, Portuguese, Italian, KOREAN, japanese, Arabic |
| Display Size | 6.78 |
| Cellular | 3G, 2G, 4G, 5 G |
| Operation System | Android |
| Item Condition | New |
| Design | BAR |
| Brand Name | VIVO |
| vivo Model | X200 Pro |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model Name | vivo x200 pro |
| OS | Android 15.0 |
| CPU | dimensity 9400 Octa Core |
| 2G | GSM 8850/900/1800/1900 |
| 3G | WCDMA B1/B2/B4/B5/B6/B8/B19 |
| 4G | FDD LTE B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B18/B19/B26/B28A/B66 |
| 5G | n1/n3/n5/n8/n28A/n38/n40/n41/n77/n78 |
Instock
There are no reviews yet.