Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, YYHC |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 3 years |
| Customized support | OEM, ODM |
| Place of Origin | China |
| Model Number | DC-SR62 |
| Power | Electronic |
| Product name | portable photo digital spectrophotometer 3nh colorimeter |
| Size | 80*67*205mm |
| Illuminating | 8°/D |
| Measuring Aperture | 8mm & 4mm |
| Observer Angle | 10° |
| Light Source Type | D65, D50, A |
| Repetitive Error | ≤0.03 |
| Inter-Instruments Error | ≤0.2 |
| Data Port | USB |
| Display Size | 2.8" |
Instock
There are no reviews yet.