Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommended use | Learing, Business Use, Gaming, Daily Entertainment |
| Keyboards | TOUCHPAD, Backlit Keyboard, Numeric Keypad |
| Battery Capacity(mAh) | 4800 |
| Network Communiction | Bluetooth-compatible, LAN, WIFI |
| Touch Screen | No |
| Expandable storage | YES |
| Hard Drive Interface | PCI-E |
| Memory Type | DDR4 |
| Thermal Design Power | 75W |
| Graphics Brand | NVIDIA |
| Graphic Type | Dedicated |
| Max Turbo Frequency | 4.8 |
| Base Frequency (GHz)4 | 2.3 |
| Number of Cores | 8 |
| Battery lifetime | up to 4 – 6 hour |
| Keyboard language | English |
| Keyboard backlit type | Multicolor (RGB) |
| Wireless Interfaces | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Screen surface | Glossy |
| CPU Brand/Model | Intel Core i9-10885H |
| Weight (Battery Included) | ≥2.0Kg |
| Screen Refresh Rate | 144Hz |
| Video Memory Capacity | 4GB |
| Dimensions (WxHxD) | 375*24*240 |
| Body Material | Metal |
| RAM | 64GB |
| Panel Type | IPS |
| Display resolution | 1920×1080 |
| Operating System | Linux, Windows 10, Windows 8.1, Windows 11 |
| Feature | Camera, Backlit Keyboard, Fingerprint Recognition |
| Average Battery Life(in hours) | 6-8 |
| Thickness | ≥20mm |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 3TB |
| Port | 1*USB3.0, 2*USB2.0 |
| Display Ratio | 16:9 |
| Optical Drive Type | None |
| Display Size | 16.1" |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | GTX1650 |
| Type | Gaming Laptop |
| Brand Name | GPD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.