Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 10 Sheets |
| Weight | 10g |
| Material | Synthetic Paper |
| Model Number | Nail Art Stickers Strips |
| Template Type | Stamping |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TEMPLATE |
| Color | White |
| Dropshipping | Support |
| Nail Product Category | Nail Sticker |
| 1 1 | Create Stylish Nail Designs Decoration Innovative |
| 1 2 | Suitable For Beginners And Professionals Manicure Popular |
Instock
There are no reviews yet.