Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 1.8GHz |
| Use | Multimedia |
| Memory Capacity | 32GB |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Model Number | JX-S9 |
| Processor Brand | AMD |
| Processor Model | AMD Ryzen7 4700U |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | YSJMNPC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.