Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 1.8GHz |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | ≥ 4GB |
| Hard Drive Capacity | 250GB |
| Model Number | Q515P |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel Celeron 3865U |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | qotom |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Processor | Intel Celeron 3865U |
| Hard disk | supports m.2 SSD+2.5 inch HDD/SSD |
| Size | 134*128*45mm(L*H*W) |
| Package weight | 2.0kg |
| Color | black |
| Place of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
| memory | DDR4L SO-DIMM Socket (up to 16G, 2133/2400/2600MHz) |
| Wifi | WIFI is optional |
| Power Consumption | 15W |
| Warranty | 1 Year |
Instock
There are no reviews yet.