Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 6 cm |
| Cutting Length | 8mm |
| Blade Material | tungsten steel |
| Model Number | 3.6v 1300mAh |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 220V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.