Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.639 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | vibrating |
| Function | Electric length adjustment, wet haircut, dry haircut, floating head, Washing knives under water, fast charging, Charging indication, Battery operation |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Minimum haircut length | 0.5 – 1 mm |
| Target Audience | universal |
| Usage Time | 85Mins |
| Charging Time | 3H |
| Blade Material | Carbon Steel |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | Broodio |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.