Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 18 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Certification | CB, CE, RoHS |
| Type | Portable |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 580g |
| Size | 22.3*7cm |
| Filter capacity | 7g |
Instock
There are no reviews yet.