Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 10 cm |
| Type | Tissue Case |
| Applicable Tissue | Removable Tissue |
| Model Number | F202105 |
| Laying Method | Seat Type |
| Style | Rural |
| Material | Plush, Quality Velvet |
| Origin | Mainland China |
| Size | 18x24cm |
Flower Bird |
|
| Use | Tissue Holder Napkin Box Cover |
Instock
There are no reviews yet.