Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 100w |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.