Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.305 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.4kg |
| Capacity(ml) | 2000ml |
| Capacity (Quart) | No container offered |
| LCD | Yes |
| Model Number | 4FJX-ShuXian |
| Material | Plastic |
| Freezer Safe | Yes |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Breakfast Suit |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 8W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.