Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 13 × 22 cm |
| hose length | 5 Meter |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NewBeny |
| Certification | CE |
| Power | 600W |
| Motor | Pure Copper Motor |
Instock
There are no reviews yet.