Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 26 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ZJMZYM |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 24V |
| Wattage | Under 300W |
| Product number | TC0245 |
Instock
There are no reviews yet.