Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.078 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 6PCS |
| Weight | About 73g |
| Voltage | Other |
| Size | One Unit |
| Material | ABS |
| Model Number | sunmini |
| Power Source | Electric |
| Type | LED Lamps |
| Power | 6W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | RU(Origin) |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| UV Light For Drying Nails | With Light Nail Dryer Mini |
| Lamp Drying Nail Polish Small | LED Machine For Nail Sun |
| Nail Dryer Machine | Mini Nail Dryer Machine Portable |
| 6 LED UV | For Drying Polish Varnish |
| Gel Polish Drying Lamp | Nails Accessories |
| Crown Nail Dryer | Nails Products |
Instock
There are no reviews yet.