Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 22cm |
| Item Weight | 70g |
| Item Length | 22cm |
| Item Height | 17cm |
| Model Number | 280740 |
| Material Composition | Canvas |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Cartoon |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | CANVAS |
| Brand Name | MARY&RAPTOR |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.