Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.192 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 9 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 18.5cm |
| Model Number | 907I 907C 907F 907O 907A 907G |
| Output Power | 60W |
| Input Voltagle | 220V-240V |
| Output Temperature | 50-480 C |
| Brand Name | Eakins |
| Temperature Stability | +/- 1 C |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.