Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 10 × 4 cm |
| Is Smart Device | YES |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | ES00 |
| Input Voltagle | 220V/110V |
| Output Power | 60W |
| Brand Name | oein |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.