Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 5ml |
| Material | Eyelash Extension Glue |
| Model Number | YS-002 |
| Brand Name | yelix |
| Origin | Mainland China, France |
| Item Type | eyelash glue, Eyelash Extension Glue |
| Lasting Time | 35-50 days |
| Dry Time | 0.5s, 1S, 2S.3S |
| Shelf life | 6 months |
| Odor | low |
| Feature | low odor, low irritation |
| 2-3Sec super glue,SY1 | sensitive eye eyelash extension glue |
| SGP6 | transparent |
| Feature 2 | colle extension de cil |
| support | Wholesale, Private Label Customization |
Instock
There are no reviews yet.