Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Size | 15ml / 5ml |
| Model Number | IB SET |
| Brand Name | lava lash |
| Origin | KR(Origin) |
| Item Type | eyelash glue |
| Name | IB glue, Primer, Super Bonder |
| Dry time | 2 seconds |
| Lasting time | 5-6 weeks |
| Set | 5 Bottles |
| Primer, Remover, Super Bonder | transperant |
Instock
There are no reviews yet.