Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Model Number | eyelash glue |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | eyelash glue |
| Size | Eyelashes Extension Adhesive 5ml |
| Retention | 4-5 weeks |
| Feature | Safe for use on sensitive skin |
| Eyelash extension | eyelash glue |
Instock
There are no reviews yet.