Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Care Instructions | Machine-Washable |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Product Type | Blended Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | Eco-Friendly |
| Material | Polyester / Acrylic |
| Yarn Type | Combed |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| weight | 100g |
| type | Yarn Cloth Thread Hand Woven |
| Using a needle | 6mm |
Instock
There are no reviews yet.