Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 15 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Scale | 1:18 |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 1361 1362 |
| Control Channels | 9 Channels |
| Remote Distance | more than25m |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
Instock
There are no reviews yet.