Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 27 × 17 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HUANJI |
| Origin | Mainland China |
| brand | OLAYKS |
| Model | OLK-MC01 |
| producing area | Chinese Mainland |
| control mode | Mechanical |
| Heating method | Heating plate |
| Intelligent type | Not supporting intelligence |
| capacity | 3L |
| Rated power | 1600W |
| Food contact materials | Non-stick pan coating |
| voltage | 220V |
| Can the baking tray be replaced? | yes |
| Material of baking tray | Die cast aluminum |
| Number of heating sources | double-end |
| 3C certificate number | 2022010712490905 |
Instock
There are no reviews yet.