Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 7 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | <100W |
| Function | Espresso |
| Certification | CE |
| Type | Espresso Coffee Maker |
| Capacity (Cup) | 3 cups |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Model | KFJ100 |
| Pressure | 15 |
| Water tank capacity | 110ML |
| Voltage | 3.7V |
Instock
There are no reviews yet.