Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 30 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Cup) | 11-16 cups |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Coffee machine brand | Merol/Merol |
| Model | ME-720 |
| voltage | 220V |
| How to use | fully automatic |
| pump pressure | 10 bar and above |
| function | Italian automatic |
| color | White |
| Applicable place | household |
| 3C certificate number | 2023010717544624 |
Instock
There are no reviews yet.