Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | resin |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | Gel Nail Polish |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 15g |
| Brand Name | XEIJAYI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.