Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 18 × 5 cm |
| Axe Head Type | Double-bit |
| Weight | 454g |
| Overall Length | 30.5cm |
| Handle Material | STEEL |
| Axe Head Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | WZD-022A |
| Type | Hatchet |
| DIY Supplies | Camping |
| Brand Name | WPKOPYA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.