Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional, Explosion-proof |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Weight | 235g |
| Overall Length | 28cm |
| Handle Material | STEEL |
| Axe Head Material | High Carbon Steel |
| Model Number | FT033 |
| Type | Axe Head |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Brand Name | JIANLAI |
| Origin | Mainland China |
| width | 140mm |
| thickness | 4mm |
Instock
There are no reviews yet.