Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 5 cm |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Weight | 388g |
| Overall Length | 35CM |
| Handle Material | STEEL |
| Axe Head Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | WZD-021A |
| Type | Hatchet |
| DIY Supplies | Camping |
| Brand Name | WPKOPYA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.