Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional |
| Axe Head Type | Double-bit |
| Weight | 632g, 632g |
| Handle Material | Other |
| Axe Head Material | STAINLESS STEEL |
| is_customized | Yes |
| Model Number | ft |
| Type | Multifunctional Axe |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | HX OUTDOORS |
| Origin | Mainland China |
| Overall length | 340MM |
| Handle length | 300MM |
| Material | DC53 |
| Width | 140MM |
| Hardness | 60-61HRC |
| Sheath | Kydex+Carbon fibre |
Instock
There are no reviews yet.