Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Disc Bore Diameter | 14mm |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 0.2kg |
| No-Load Speed | 15000r/min |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Disc Diameter | 100mm |
| Variable Speed | Yes |
| Motor type | Brushed |
| Rated Voltage | 4V/8V |
| Type | Mini Grinder |
| Brand | Worx |
Instock
There are no reviews yet.