Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 10 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Disc Bore Diameter | 14mm |
| No-Load Speed | 20000r/min |
| Power Source | Other |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Yofidra |
| Disc Diameter | 125mm |
| Rated Voltage | 20V |
| Type | Angle Grinder |
| Name | Electric Angle Grinder |
| Motor | Brushless Motor |
| Power | 1280W |
| Adjustable Gear | 3 Gears |
| Size | 125mm |
| Press plate size | M14 |
| Battery model | Suitable for Makita 18v battery |
Instock
There are no reviews yet.