Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 630g, 630g |
| Model Number | W123013A |
| Certification | CE, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50/60HZ, 50/60HZ |
| Brand Name | WORKPRO |
| Rated Voltage | 12V |
| Power Source | AC |
| Drill Type | Cordless Drill |
| Type | 12V Lithium-ion Wireless Rotary Tool |
| No load speed | 7500-15000-20000-25000-32000RPM |
| Charge Time | 60-90min |
| No-load discharge time | >25min |
| Chuck size | 2.3/3.2mm |
| Plug | EU |
| Charge Voltage | 200-240V |
| Size | 237x48x59mm |
Instock
There are no reviews yet.