Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.239 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bosch Model | GSR120-LI |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.5 |
| Rated Torque | no |
| Model Number | GSR120-LI |
| Certification | CE, KC |
| Max. Drilling Diameter | 10mm |
| Rated Input Power | 130W |
| Origin | Mainland China |
| No-Load Speed | 1200rpm |
| Frequency | no |
| Application | household |
| Brand Name | Bosch |
| Rated Voltage | 110V |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.