Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 20 cm |
| Model Number | Electric Sandwich Maker |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | EMC, RoHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | Donirt |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.