Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Case Thickness | 13.98mm |
| Band Width | 23.46mm |
| Band Material Type | Wooden |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Wood |
| Model Number | D8174 |
| Dial Diameter | 49.74mm |
| Feature | STOP WATCH, Luminous, Auto Date, Complete Calendar, Week Display |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 26cm |
| Case Material | Wooden |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Rainch |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.